sobota, 20 kwietnia 2024

EBR01 - Kolory Regionu - BO "ŁÓDŹKIE NA PLUS" 2022 - ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA

30-06-2021
Plakat głosowanie EBR01

SZANOWNI MIESZKAŃCY POWIATU BRZEZINY!!

28 czerwca zostało uruchomione głosowanie na terenie województwa łódzkiego na zadania w ramach V edycji Budżetu Obywatelskiego. Jedną z pozycji jest zadanie pn.:

EBR01 – Kolory Regionu.

Celem zadania jest ukazanie piękna i regionalnych wartości kulturowych danego obszaru, uwrażliwienie mieszkańców na wartości jakie niesie ze sobą tradycja oraz integracja społeczności lokalnej. „Kolory regionu” to impreza mająca na celu uwrażliwienie mieszkańców powiatu na piękno tradycji, ukazanie wartości niematerialnych. Połączona zostanie z warsztatami „Wszystko o pszczołach i produktach pszczelich”, podczas których chętni nauczą się m.in. wyrabiać świece, zapoznają z wystawą, prezentacją posterową o życiu pszczół. Nie zabraknie także degustacji miodów i produktów pszczelich. Impreza będzie miała charakter wielopokoleniowy, jest to szczególnie pomocne w przekazywaniu dziedzictwa kulturowego najmłodszym, tak aby pamięć o tradycji pozostawała żywa. Możliwość zaprezentowania swoich talentów i wyrobów, Przegląd twórczości ludowej, pokazy rzemiosła i rękodzieła.

Zachęcamy do oddawania głosów na na kartach do głosowania z załącznika.

Pełny wykaz punktów w załączniku.

Więcej informacji: https://bo.lodzkie.pl/glosujemy/

Nie zwlekajcie głosowanie trwa tylko do 16 lipca.

W Brzezinach możecie oddać swoje głosy w: Biblioteka Pedagogiczna Filia w Brzezinach ul. Konstytucji 3 Maja 5, 95-060 Brzeziny