wtorek, 07 maja 2024
Imieniny: Benedykta, Piotra i Róży

5-lecie zespołu JAZZ FOLK DANCE

25-02-2015

22 lutego 2015 r. tancerze z zespołu JAZZ FOLK DANCE działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji obchodzili swoje 5-lecie.  Instruktorem i choreografem grupy jest Pani Roksana Kierner. W obchodach, które odbyły się w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej, udział brali zaproszeni goście oraz rodziny tancerzy.

Imprezę rozpoczął polonez dający początek kolejnym układom tanecznym, których zespół w swoim repertuarze ma już ponad 20. Obecnie zespół liczy 60 osób, z czego najmłodszy członek ma tylko 4 lata. W wykonaniu grupy oglądać możemy tańce ludowe, współczesne, nowoczesne, modern, jazz i dyskotekowe. Podczas koncertu swoje umiejętności pokazali też rodzice najstarszej grupy tancerzy – grupa ELITA, prezentując przebojową salsę. Jubileuszowy koncert zakończyły gratulacje i życzenia od władz samorządowych.

Serdeczne gratulacje z życzeniami dalszego rozwoju
Starosta Brzeziński
Edmund Kotecki