sobota, 20 kwietnia 2024
Imieniny: Agnieszki, Amelii i Szymona

100. Rocznica Powstania Policji Państwowej

12-07-2019

W dniu dzisiejszym tj. 11 lipca 2019r. w Rawie Mazowieckiej miały miejsce obchody 100. Rocznicy Powstania Policji Państwowej. Organizatorami wydarzenia byli: Komendant Powiatowy Policji w Rawie Mazowieckiej wraz z Komendantem Powiatowym Policji w Brzezinach, Opocznie, Tomaszowie Mazowieckim oraz Powiatu Łódzkiego Wschodniego. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem Hymnu Państwowego oraz wciągnięciem Flagi Państwowej. Wręczenia aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne dokonał insp. Andrzej Łapiński Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi wręczył foldery informacyjne z przypinkami „P.P 1919-2019” dla Starostów 5 Powiatów. Powiat Brzeziński był reprezentowany przez Ryszarda Śliwkiewicza Wicestarostę.

Zdjęcia dostępne TUTAJ