czwartek, 02 maja 2024
Imieniny: Borysa, Anatola i Zygmunta

Środa z Funduszami - spotkanie dla przedsiębiorców.

24-02-2016

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Brzezinach zaprasza do udziału w kolejnym, bezpłatnym spotkaniu informacyjnym z cyklu „Środa z Funduszami”. Tym razem spotkanie dotyczyć będzie funduszy dla przedsiębiorstw na rozwój. Spotkanie informacyjne odbędzie się w dniu 2 marca 2016 r. w Urzędzie Gminy w Brzezinach, ul. Sienkiewicza 16A, w godzinach: 10:00 – 13:00 (rejestracja od godziny 9:45). Rekrutacja na spotkanie informacyjne rozpoczęła się 17 lutego 2016 r.

Do skorzystania ze spotkania serdecznie zapraszamy mieszkańców województwa łódzkiego, a w szczególności przedstawicieli przedsiębiorstw. W przypadku chęci wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym, prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres e-mail lub osobiste dostarczenie do siedziby punktu informacyjnego do dnia poprzedzającego spotkanie do godz. 12:00. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w danym spotkaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. W przypadku pytań prosimy
o kontakt z organizatorem.

W związku z tematyką szkolenia, które skierowane jest przede wszystkim do przedsiębiorców, zwracam się z prośba o zamieszczenie informacji o spotkaniu na stronie internetowej Państwa Urzędu, oraz pomoc w promocji spotkania. W załączeniu przesyłam plakat, program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszam do ponownego kontaktu.

Dorota Tomczak – Dratkiewicz
Inspektor
ds. Informacji o Funduszach Europejskich

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego
Departament Polityki Regionalnej
Wydział Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich
ul.Tuwima 22/26,  90-022 Łódź

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Brzezinach
ul. Sienkiewicza 16,  95-060 Brzeziny
www.rpo.lodzkie.pl,
www.funduszeeuropejskie.gov.pl,
LPIBrzeziny@lodzkie.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek w godz. 8:00-18:00
wtorek - piątek w godz. 8:00-16:00

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich jest koordynowany przez Ministerstwo Rozwoju.